Jump to content

Добро пожаловать на Kavkazportal.com
Пройдите регистрацию,что бы получить полный доступ к всем функция на форуме. После регистрации и входа на форум,вы сможите создавать темы, отвечать на сообщения в существующих разделах, изменять репутацию другим пользователям, получать личные сообщения,размещать новые релизы и темы, управлять вашим профилем и многое другое. Это сообщение будет удалено, как только вы войдете в систему
Войти Регистрация
Новинки Форума
Фотография

Maral Ataman - Yeraz (2016)

Армянская эстрада Maral Ataman Турция

  • Вы не можете создать новую тему
  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 yonic

yonic

    Архивариус

  • Супер Модератор

  • 5 432 сообщений
  • Пол:Мужчина
  • Город:Rehovot, Israel


Награды

                             

Отправлено 16 Июнь 2017 - 20:49

0_171118_44bfb890_orig.jpg


Страна: Армения
Исполнитель: Maral Ataman
Альбом: Yeraz
Год выпуска: 2016
Жанр: Армянская эстрада
Количество треков: 12
Формат и качество: Mp3 | 320
Размер: 118 Мб
Залито на: Несколько
Пароль на архив: www.kavkazportal.com


0_171113_27fd856d_orig.jpg


Трек-лист

01. Amar E / ԱՄԱՌ Է
02. Luys Yergir / ԼՈՅՍ ԵՐԿԻՐ
03. Lialusin / ԼԻԱԼՈՒՍԻՆ
04. Hayrenik / ՀԱՅՐԵՆԻՔ
05. Facebook / ՖԷԵՍՊՈՒՔ
06. Gyankı Garc E / ԿԵԱՆՔԸ ԿԱՐՃ Է
07. Arelen Darelen /ԱՌԵԼԵՆ ՏԱՐԵԼԵՆ (Feat Paul Baghdadlian Jr.)
08. Yerazank / ԵՐԱԶԱՆՔ
09. Luysi Bes / ԼՈՒՅՍԻ ՊԷՍ
10. Sirahar / ՍԻՐԱՀԱՐ
11. Hrteh U Mrrig / ՀՐԴԵՀ ՈՒ ՄՐՐԻԿ (Feat Bartev Garyan)
12. Moratsa / ՄՈՌԱՑԱՅ


download.gif

mega.jpg

mail.jpg

yadi.jpg

openload.jpg

mediafire.jpg

Depositfiles.jpg

Предупреждение администратора: Пароль на архив: | Password KP
www.kavkazportal.com


© 2016 OSSİ MÜZİK

Maral Ataman’ın birbirinden güzel şarkılarıyla Latin, Balkan, Oryantal, Django gibi birçok müzik türünü içerisinde bulunduran “Yeraz” adlı Ermenice albümü Ossi Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.
Maral Ataman, yepyeni bir sounda sahip olan bu albümde şarkılarının neredeyse tamamına canlı enstrümanlar eşlik etti. Cenk Taşkan (Majak Toşikyan), Müfide İnselel, Saro Secikyan, Tanzer Gümüş, Paul Paghdadlian, Ari Aliciyan ile kendi söz ve bestelerinden oluşan bu albümün hazırlıkları iki yıla yakın sürerken bu projede yurt içi ve yurt dışından tanınmış birçok müzisyenle çalıştı. Aranjörlüğünü Ari Aliciyan ve müzik direktörlüğünü yine Ari Aliciyan'la birlikte Bartev Garyan'ın üstlendiği bu albüm Maral'ın gerçekleşen hayalinin yani "Yeraz''ın somut halidir. Maral'ın gerçekleşen YERAZ’ı yani hayalidir.
Özellikle son yıllarda sanatçı Bartev Garyan'la sahne ve konser çalışmalarına ağırlık veren Maral Ataman, kendi ana dilinde popüler müzik yapma idealini bu albüm aracılığıyla gerçekleştiriyor.
Çıkış parçası olan "Facebook" isimli yarı Ermenice yarı Türkçe, sokak dilinde yazılmış olan tiyatral parçanın sözleri tiyatrocu ve söz yazarı Bercuhi Berberyan'a ait.
Maral Ataman bu albüm aracılığıyla başka bir hayalini daha gerçekleştirdi. Bestesi kendisine ait olan, sözlerini Bartev Garyan'la birlikte yazdığı ve albüme de adını veren "Yeraz" isimli şarkı aracılığıyla minik müzisyenlere destek olmak dışında sosyal bir projeye de imza attı. "Ruhlarına dokunmak ve onları özel hissettirmek" dileğiyle ZİBEÇ Rehabilitasyon Merkezi öğrencileriyle bir çalışma gerçekleştirdi. Burada müziğe ilgisi olan ve bu konuda hayalleri olan öğrencilere ekibiyle birlikte stüdyoyu rehabilitasyon merkezine taşıyıp onlarla birlikte kayıt yapan sanatçımız buradaki çalışmalarına devam etmektedir.
Ermeni Pop Müziğinde Maral Ataman’ın adını sıkça duyacaksınız. Ezber-bozan, alışagelmişin dışında güzel ve meşakkatli bir çalışma sonucu birbirinden güzel şarkılarla dans edeceksiniz.


Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных